Aktualności
XXIII Mistrzostwa Torunia w Marszach na Orientację
26.09.2015.
26 września 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIII Mistrzostwach Torunia w Marszach na Orientację. Organizatorem zawodów był Klub Imprez na Orientację PTTK "SKARMAT" przy SM "Na Skarpie" w Toruniu. 

Jarosław Malinowski z klasy IV Tel i Filip Chudecki z klasy II TME w kategorii TU zajęli I miejsce i uzyskali 30pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację.

Centrum zawodów znajdowało się przy Aeroklubie Pomorskim w Toruniu im. gen. pil. Stanisława Skalskiego ul. 4 Pułku Lotniczego 17.

Uczniowie naszej szkoły startowali w kategorii TU - trasa dla średniozaawansowanych poruszając się po okolicznym lesie. Długość trasy wynosiła 5km.

Osoby biorące udział w zawodach: 

Patryk Jandernal z klasy IV TM w kategorii TU zajął IV miejsce i uzyskał 24pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację.

Joanna Piotrowska z klasy III TEA i Patrycja Dzieżyk z klasy I TAO w kategorii TU uzyskały 19pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację.
Opiekun: Monika Bartoszek.