Aktualności arrow Turniej Informatyczny
Turniej Informatyczny
18.05.2020.

Informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ich bliskich oraz osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia, podjęto decyzję o odwołaniu VII edycji Turnieju Informatycznego.
Dziękujemy za zainteresowanie turniejem, który na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń organizowanych w Zespole Szkół Technicznych. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku bez przeszkód uda się wrócić do tej inicjatywy i ją zrealizować. 


___________________________________________

Informacje dotyczące Turnieju:

- pismo przewodnie [ pobierz ]

- regulamin [ pobierz ]

- treść zadań teoretycznych z I edycji Turnieju [ pobierz ]

- treść zadań praktycznych z I edycji Turnieju [ pobierz ]


Od uczestników Turnieju wymagane są podstawowe umiejętności i wiedza z zakresu stosowania technologii informacyjnej oraz technologii informacyjno-komunikacyjnej określone aktualnie obowiązującymi programami nauczania informatyki w szkołach podstawowych.