Aktualności arrow Kadra
Kadra



Dyrektor szkoły

Adam Szewczuk


Wicedyrektorzy

Stanisław Szymański
Jadwiga Grądecka


Kierownik szkolenia praktycznego

Maria Paderewska


Nauczyciele naszej szkoły (rok 2016/2017)

Aniołowski Tomasz - przedmioty zawodowe informatyczne
Balcerzak Piotr - wychowanie fizyczne
Bancewicz Ryszard - wychowanie fizyczne
Bartoszek Monika - wychowanie fizyczne
Charzyński Dariusz - przedmioty zawodowe elektroniczne i mechatroniczne
Chrzanowska Olga - język angielski, język niemiecki
Dąbrowska Katarzyna - biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
Dobosz Małgorzata - przedmioty mechaniczne
Domagalski Marian - przedmioty zawodowe mechatroniczne
Domowicz Małgorzata - biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
Drozdowska Mariola - matematyka
Galewski Marek - przedmioty zawodowe informatyczne
Grabowski Janusz - przedmioty zawodowe elektryczne
Grądecka Jadwiga - chemia, ochrona środowiska
Guzowska Mariola - język polski
Haftka Andrzej - język angielski

Iwańska Dorota - fizyka i astronomia
Jabłoński Marcin - przedmioty zawodowe elektryczne
Jankowski Tomasz - religia
Jasiński Jarosław - matematyka
Jóźwiak Mariola - podstawy przedsiębiorczości
Kaczmarek Tadeusz - przedmioty zawodowe elektroniczne i mechatroniczne
Kalbarczyk Artrur - przedmioty zawodowe elektryczne i mechatroniczne
Kamińska Ewa - chemia, ochrona środowiska
Kochański Marek - przedmioty zawodowe mechaniczne
Kowalczyk Marcin - przedmioty zawodowe informatyczne
Krasińska Beata - język angielski, język rosyjski
Krupska Maria - chemia,
przedmioty zawodowe chemiczne
Maciąg Danuta - język angielski

Mańska-Borowska Barbara - historia, wiedza o społeczeństwie
Markiewicz Katarzyna - język polski
Mazepa Andrzej - przedmioty zawodowe elektroniczne
Miecznikowski Sławomir - przedmioty zawodowe mechaniczne
Muzal Wiesława - język angielski
Nowak Teresa - biblioteka
Nykaza Iwona - język niemiecki
Nykaza Wiesław - przedmioty zawodowe elektryczne i mechatroniczne
Olszewski Kazimierz - chemia, przedmioty zawodowe informatyczne
Orłowski Piotr - przedmioty zawodowe informatyczne
Paderewska Maria - geografia, wiedza o kulturze
Pryk Owidiusz - przedmioty zawodowe informatyczne
Przybysz Magda - język polski, wiedz o kulturze
Roszczynialska Małgorzata - język polski
Rycyk Grzegorz - planetarium
Rzymski Mirosław - historia, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości
Soberski Sebastian - planetarium
Szada Barbara - przedmioty zawodowe informatyczne
Szewczuk Adam - przedmioty zawodowe elektroniczne
Szwaba Tomasz - wychowanie fizyczne
Szydłowski Marian - przedmioty elektryczne
Szymański Stanisław - przedmioty zawodowe chemiczne
Thom Sławomir -
przedmioty zawodowe informatyczne
Torłop Lucyna - pedagog
Tułodziecki Bogdan - religia

Wegner Andrzej - przedmioty zawodowe informatyczne
Wiak Wiesław - matematyka
Wieczorek Małgorzata - przedmioty zawodowe - energetyka odnawialna
Winnicki Maciej - przedmioty zawodowe informatyczne
Wiśniewska-Zięba Zuzanna - matematyka
Wyszyńska Mariola - biblioteka
Zbrzeźna Celina - wiedza o kulturze
Zelmańska Joanna - język niemiecki
Żukotyński Tomir - wychowanie fizyczne
Żurawski Artur - religia