Liceum Ogólnokształcące
Klasa a - informatyka, matematyka
1 Dziewicki Paweł
2 Grafowski Damian
3 Heberlein Jakub
4 Krzyżanowski Damian
5 Kubica Aleksandra
6 Kaliski Paweł
7 Łagowski Arkadiusz
8 Łęgowski Tomasz
9 Małkowski Rafał
10 Nykaza Konrad
11 Osenka Karolina
12 Pinker Aleksander
13 Ryzop Krzysztof
14 Skrzypek Igon
15 Sobocińska Natalia
16 Szeklicka Aleksandra
17 Szulc Paweł
18 Śliwiński Mariusz
19 Świderki Michał
20 Węgrowska Justyna
21 Wiśniecka Anna
Liceum Ogólnokształcące
Klasa b - informatyka, matematyka
1. Augustyniewicz Paweł
2. Barański Tomasz
3. Bilut Michał
4. Brudelki Damian
5. Byczyński Marcin
6. Chorąży Jakub
7. Dąbrowski Mateusz
8. Dziewiętkowski Paweł
9. Hafke Sebastian
10. Kania Paweł
11. Krzyżanowski Łukasz
12. Ogonowski Patryk
13. Pawełek Wiesław
14. Ressel Michał
15. Rydzyński Marek
16. Strojny Szymon
17. Sulborski Paweł
18. Szarszewski Paweł
19. Szlitkus Paweł
20. Walecki Michał
21. Zając Paweł
22. Zachowski Marek
Liceum Profilowane
Klasa A – zarządzanie informacją
1. Andrzejczak Rafał
2. Balina Tomasz
3. Borowski Bartosz
4. Bruski Dawid
5. Cebulska Natalia
6. Cichoracki Paweł
7. Czerwieński Paweł
8. Demange Joanna
9. Gołębiewski Szymon
10. Hoffmann Aleksandra
11. Kaczerewski Bartosz
12. Kampińska Monika
13. Kikulski Paweł
14. Łapucha Kamila
15. Niział Łukasz
16. Nogalska Elżbieta
17. Nowiński Mateusz
18. Ołoszewska Sylwia
19. Pawlik Mateusz
20. Szóstakowska Malwina
21. Szram Marek
22. Tracka Agnieszka
23. Wardzińska Paulina
24. Wata Łukasz
25. Wejman Weronika
26. Wędrychowski Marcin
27. Wiśniewski Przemysław
Liceum Profilowane
Klasa b – zarządzanie informacją
1. Brach Anna
2. Drążek Paweł
3. Dygulska Malwina
4. Ewald Dawid
5. Góralczyk Agnieszka
6. Grzella Damian
7. Jurek Katarzyna
8. Klementowski Bartosz
9. Korgol Hanna
10. Korgol Katarzyna
11. Kuhn Michał
12. Libera Rafał
13. Łata Kamil
14. Mikołajczak Milena
15. Opoka Paweł
16. Osmański Łukasz
17. Rolewicz Łukasz
18. Różyczki Radosław
19. Rutkowski Marcin
20. Stefan Anna
21. Stellmacher Michał
22. Szyszka Krzysztof
23. Wantoch – Rekowski Dariusz
24. Wiśniewski Anita
25. Wójtowicz Anita
26. Zagol Sebastian
27. Zimon Kamil
Liceum Profilowane -
profil elektroniczny
1. Bolisęga Łukasz
2. Chyła Piotr
3. Ciepłowski Robert
4. Felski Bartosz
5. Florkiewicz Tomasz
6. Grajewski Robert
7. Grecki Cezary
8. Hineborg Przemysław
9. Jarosz Paweł
10. Jędrak Adrian
11. Kabat Michał
12. Kołodziejski Michał
13. Kuś Dawid
14. Lenc Dominik
15. Marks Tomasz
16. Milecki Grzegorz
17. Nogalski Wojciech
18. Nowak Kamil
19. Piwowarski Marcin
20. Przybylski Tomasz
21. Rybacki Michał
22. Skorupka Tomasz
23. Szołoczyński Robert
24. Tkacz Tomasz
25. Wata Michał
26. Wiśniewicz Marcin
27. Wrótniak Michał
Technikum
chemiczne
1.Błażejewska Sabina
2.Cukrowska Dorota
3.Cywka Sylwia
4.Dolewska Izabela
5.Dudzińska Ewa
6.Gazda Karolina
7.Gąsior Anna
8.Jasińska Agata
9.Kawecka Izabela
10.Kikulski Michał
11.Klmowicz Bożena
12.Lipowska Anna
13.Marciniak Andrzej
14.Megger Adam
15.Pomowska Joanna
16.Rehmus Łukasz
17.Rynk Patrycja
18.Rynkiewicz Daniel
19.Serocki Marcin
20.Stefańska Klaudia
21.Szewczyk Janusz
22.Zalewski Artur
23.Zalweski Szymon
24.Żebrowska Dorota
Technikum
elektryczne
Bogun Rafał
Dąbrowski Łukasz
Delengowski Maciej
Filipek Szymon
Filipek Paweł
Gadziński Michał
Gajewski Rafał
Godziński Michał
Górka Mateusz
Grucza Sebastian
Gulczyński Sławomir
Kaiser Łukasz
Kowalski Marcin
Kulwicki Rafał
Lamkowski Łukasz
Lankiewicz Łukasz
Lietz Sebastian
Niedźwiecki Przemysław
Ordoński Darusz
Otlewski Krzysztof
Rodzik Tomasz
Siemianis Arkadiusz
Wedeł Janusz
Wiśniewski Radosław
Witkowski Remigiusz
Wojciechowski Marcin
Kielecki Bartłomiej
Ziółkowski Krzysztof
Zychowicz Patryk
V bTE
Aleksandrowicz Bartosz
Borowski Marcin
Ciećko Mateusz
Cybulla Tomasz
Donarski Marcin
Gargulski Tomasz
Graczkowski Paweł
Kaliszewski Przemysław
Kierstein Piotr
Kozak Andrzej
Kurnik Tomasz
Lange Krzysztof
Lewandowski Jonasz
Makowski Michał
Małkowska Sylwia
Marczak Tomasz
Maternowski Jakub
Parzych Miachał
Robaczewski Karol
Senkowicz Artur
Smoliński Artur
Warduliński Artur
Witczak Michał
Wojnowski Paweł
Wojtkowiak Bartosz
Zieliński Piotr
V aTE
Bartusz Marcin
Chmielewski Fabian
Daleszyński Grzegorz
Durnakowski Kazimierz
Gałka Przemysław
Grabowski Maciej
Graczyk Rafał
Jastrzemski Wojciech
Kapelan Jakub
Karbowski Tomasz
Tarnowski Jacek
Karpus Adam
Klocek Dawid
Knozowski Kamil
Kończal Paweł
Kreft Jacek
Lewandowski Marusz
Marciszewski Maciej
Maus Dawid
Menad Sławomir
Mchałowski Damian
Molęda Krzysztof
Parol Łukasz
Plasiak Artur
Sankiewicz Marek
Sergot Radosław
Stempski Paweł
Wileński Tomasz
Wójcik Marek
Ziółkowski Dawid
III Tel
Bielaszewski Sławomir
Bienias Dawid
Barkowski Adam
Chmura Paweł
Ciarczyński Radosław
Dwojacki Krystian
Sapski Łukasz
Giżycki Andrzej
Kubicki Michał
Murzyński Fabian
Lipowski Łukasz
Makowski Jacek
Moździński Adam
Niespodzieweński Sławomir
Owczerczyk Bogusław
Płaziński Adrian
Rosiński Piotr
Schmidt Sebastian
Tomaszewski Robert
Witkowski Leszek
Zięcia Kamil
Policealne Studium zawodowe o specjalizacji informatyka