Aktualności
Mistrzostwa Europy Alpe Adria oraz ostatnia runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski
29.09.2019.
W dniach 28 - 29 września 2019 r. odbyła się ostatnia runda Mistrzostw  Europy Alpe Adria oraz ostatnia runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, na której  uczeń naszej szkoły Mateusz Hulewicz celebrował zdobycie tytułu mistrzowskiego w klasie SuperSport300. Mateusz w sobotnim i niedzielnym wyścigu  stanął na najwyższym stopniu podium  przypieczętowując swoją dominację w polskich wyścigach na motocyklach o małej pojemności. Sukcesem zakończyły się również dwa bardzo zacięte wyścigi w silnej stawce europejskiej serii Alpe Adria, gdzie Mateusz uplasował się kolejno na 2 i 3 miejscu.

Już w najbliższy weekend Mateusz będzie startował w Pucharze Polski Pit Bike SM w klasie Stock 150, gdzie po ośmiu wyścigach jest liderem z kompletem zwycięstw na koncie. Trzymamy kciuki!