Aktualności
XIV Lokalna Impreza na Orientację EKOTONA 2019
12.01.2019.
12 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Lokalnej Imprezie na Orientację EKOTONA 2019, na której została również podsumowana rywalizacja w ramach Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.

Zespół Szkół Technicznych w kategorii szkół ponadpodstawowych zajął I miejsce w Pucharze Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.



Bazą imprezy była MARINA przy ul.Portowej 8 w Grudziądzu. Uczniowie z naszej szkoły startowali w trzech kategoriach ze względu na stopień zaawansowania: TZ - trasa zaawansowana,  TU – trasa średniozaawansowana i TT - trasa niezaawansowana poruszając się od Mariny wzdłuż Błoni Nadwiślańskich w Grudziądzu.

Osoby biorące udział w zawodach:

Patrycja Dzieżyk z klasy IV AeO i Paweł Ćwiek z klasy IV AeO w kategorii TZ uzyskali  pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Grzegorz Malinowski z klasy III aTinf i Bartosz Zdanowicz z klasy III TM w kategorii TU uzyskali   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza  i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Dominik Murawski z klasy III TM w kategorii TT uzyskał   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Natalia Malinowska i Aleksandra Majka z klasy I Tan w kategorii TT uzyskał    pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Kacper Narewski z klasy I TM w kategorii TT uzyskał     pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.


W klasyfikacji indywidualnej Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację uczniowie zajęli następujące miejsca:

- w kategorii TJ wzięło udział 50 uczestników:

Patrycja Dzieżyk z klasy IV AeO zajęła I miejsce w kategorii TJ



Paweł Ćwiek z klasy IV AeO zajął III miejsce w kategorii TJ



Lemanowicz Marcelina z klasy IV AeO zajęła XIV miejsce w kategorii TJ


- w kategorii TM wzięło udział 77 uczestników:


Dominik Murawski z klasy III TM zajął XLIX miejsce w kategorii TM.








Opiekun: Monika Bartoszek