Aktualności
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
04.11.2019.

W dniu 8.11.2019 r. w Zespole Szkół Technicznych odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Oto kandydaci:

Borowiec Grzegorz z klasy 2 a Technikum Informatycznego

Lonser Martyna z klasy 1 Technikum Analitycznego

Nowicki Grzegorz z klasy 2 a Technikum Informatycznego

Puczkowski Paweł z klasy 2 Technikum Mechatronicznego


Czytaj całość
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
29.10.2019.

W związku z brakiem chętnych kandydatów do Samorządu Uczniowskiego wydłużamy termin składania wniosków do dnia 31.10.2019r.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbędą się 08.11.2019r..
Bardzo prosimy o zgłoszenie się osób chętnych do dnia 31.10.2019 r. do opiekuna SU, pani Danuty Maciąg ( max. 2 osoby z klasy).

Kandydaci do Zarządu SU muszą spełniać następujące warunki :
a) uczeń nie może mieć nagany Dyrektora Szkoły,
b) posiadać co najmniej dobrą ocenę zachowania,
c) kandydat musi mieć akceptację i poparcie wychowawcy klasowego w formie pisemnej.

Kampania wyborcza rozpocznie się 04.11.2019r. i nie może zakłócać przebiegu zajęć lekcyjnych.

Kandydaci mogą zaprezentować się w następujących formach:
- prezentacja + zdjęcie , format A4 ( wersja papierowa + elektroniczna),

Dostarczone materiały zostaną przedstawione w poniedziałek na stronie szkoły. Termin dostarczenia 31.10.2019r.

Zapraszamy !!!
 
ZST Grudziądz znów na podium!
29.10.2019.

Nasi uczniowie z uczestniczyli w zawodach podczas Festiwalu Robotyki Robocomp w Krakowie.
W kategorii Freestyle zdobyliśmy 2 miejsce. Konstruktorami byli: Damian Moga i Jakub Pawlusek z klasy 2bTI.

W kategorii miniSumo natomiast, najlepszy nasz robot był jednym z siedmiu najlepszych na tych zawodach, a konstruktorami byli:  Oskar Walawender, Kacper Laskowski i Oliwier Rafalski z klasy 2bTI.

Natalia Thom z 2cTI, Aleks Dudalski z 2TAM i Kacper Gadomski z 2TM również sporo pracy włożyli we własny robot miniSumo i dużo nie brakowało do zwycięstwa.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Czytaj całość
 
Wyjście do teatru
24.10.2019.

W piątek 25 października 2019r. uczniowie klas II wraz z opiekunami udają się do auli IV LO

w Grudziądzu (ul. Sienkiewicza) na spektakl „Na paryskim bruku” - życie i twórczość Adama Mickiewicza.

Spektakl rozpoczyna się o  godzinie 1100.

Uczniowie wraz z opiekunami wychodzą ze szkoły o godzinie  1025, wracają na siódmą godzinę lekcyjną.

 

Lp.

Klasa

Opiekun

Nauczyciel zastępujący

1

2aTinf

M. Roszczynialska

4. ------

5. 2aTinf - teatr

6. 2aTinf - teatr

2

2cTinf

J. Zelmańska

4. 2cTinf

5. 1 TEe (5) - otrzęsiny

6. --------

3

2TAM

A. Romanowska

4. 4 Toe - L. Torłop

5. ----------

6. 2 TAM - teatr

4

2TM

K. Olaś

4. ------

5. 2TM - teatr

6. --------

 
Otrzęsiny klas pierwszych
24.10.2019.


W piątek 25 października 2019r. w auli szkolnej odbędą się otrzęsiny klas I.

Do auli zapraszamy wszystkich uczniów klas I wraz z wychowawcami w wyznaczonych terminach.

Klasy i nauczyciele zaangażowani w organizację otrzęsin oraz zmiany w rozkładzie zajęć:

 

klasa

Wychowawca/

opiekun

Zmiany w rozkładzie zajęć – nauczyciel zastępujący

Godzina 8.50 – klasy I technikum 4-letniego (2 i 3 lekcja)

1a Tinf

T. Aniołowski

2. 2 c TI/1 - P. Orłowski

3. 2 b TI - otrzęsiny

1b Tinf

M. Winnicki

2. 1 b TI - otrzęsiny

3. 4 b TI/2 - I. Nykaza

1TEe

J. Jasiński

2. --------------

3. 1 TAM (5)/1 - A. Mazepa

1 TAn

A. Romanowska

------------------

1 TM

J. Haftka - Cebulska

2. 2 a TI/2 - Z. Wiśniewska - Zięba

3. -----------------

2bTinf - organizator

S. Thom

2. 4 c TI/1 - A. Gazińska

3. 4 c TI/1 - M. Rzymski

Nauczyciele

zasiadający w jury

E. Kamińska

2. 1 T an - otrzęsiny

3. 1 T an - otrzęsiny

M. Krupska

2. 1 T an - otrzęsiny

3. 1 T an - otrzęsiny

A. Kalbarczyk

2. 1 T Ee - otrzęsiny

3. 1 T Ee - otrzęsiny

 

Godzina 11.40 – klasy I technikum 5-letniego (5 i 6 lekcja)

1aTI(5)

P. Balcerzak

5. 1 a TI (5) - otrzęsiny

6. 1 B TI/2 - T. Aniołowski

  1 T An/2 - E. Kamińska

1bTI(5)

M. Kowalczyk

5. 3 b TI/2 - O. Pryk (przen. z lekcji 7)

6. 3 b TI/2 - S. Uziembło

1TEe(5)

M. Rzymski

5. 1 b TI - M. Winnicki

6. 1 T Ee - otrzęsiny

1TAM(5)

M. Rudnicka - Chadaj

5. 1TAM(5) - otrzęsiny

6. 2 c TI/1 - teatr

1TM(5)

Z. Wiśniewska - Zięba

5. 4 b TI - B. Krasińska

6. 4 b TI - B. Krasińska

2bTinf - organizator

S. Thom

5. ------------------

6. -------------------

Nauczyciele

zasiadający w jury

I. Nykaza

5. 1 b TI (5)/1 - R. Bancewicz

6. 3 Tan/2, 3 TM/2, 3 Ee/2 - S. Uziembło

O. Chrzanowska

5. 1 b TI(5)/2 - T. Żukotyński

6. 3 TEe/1 - S. Uziembło

B. Mańska - Borowska

5. 1 T Ee - K. Foligowski

6. 1 b TI (5) - M. Domowicz

 

 

 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
22.10.2019.

W dniu 31.10.2019 r. w Zespole Szkół Technicznych odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Bardzo prosimy o zgłoszenie się osób chętnych do dnia 25.10.2019 r. do opiekuna SU, pani Danuty Maciąg
(maks. 2 osoby z klasy).

Kandydaci do Zarządu SU muszą spełniać następujące warunki :
    a) uczeń nie może mieć nagany Dyrektora Szkoły,
    b) posiadać co najmniej dobrą ocenę zachowania,
    c) kandydat musi mieć akceptację i poparcie wychowawcy klasowego w formie pisemnej.

Kampania wyborcza rozpocznie się 28.10.2019 r. i nie może zakłócać przebiegu zajęć lekcyjnych.

Kandydaci mogą zaprezentować się w następujących formach:
- prezentacja + zdjęcie, format A4 ( wersja papierowa + elektroniczna),
- krótki filmik przedstawiający osobę kandydata.
Dostarczone materiały zostaną przedstawione w poniedziałek. Termin dostarczenia 25.10.2019 r.

Dodatkowo może zostać zorganizowania prezentacja kandydatów w auli Zespołu Szkół Technicznych.
Zapraszamy !!!

Opiekun SU
Danuta Maciąg

 
Olimpiada Informatyczna
20.10.2019.


Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundacja Rozwoju Informatyki oraz Komitet Główny Olimpiady Informatycznej serdecznie zapraszają uczniów do startu w XXVII Olimpiadzie Informatycznej.

Olimpiada przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych uzdolnionych informatycznie i służy rozwijaniu ich wiedzy i umiejętności w zakresie kluczowych kompetencji informatycznych, jakimi są układanie algorytmów i programowanie.
Szczegóły dostępne są na stronie www.oi.edu.pl.

Osoby zainteresowane zgłoszą się do pana Sławomira Thoma lub pana Owidiusza Pryka.

 
Finały wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych
18.10.2019.
Dnia 16.10.2019 w Bydgoszczy odbyły się finały wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych.Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.

Osoby biorące udział w zawodach:

Bartosz Retz,
Tomasz Michalski,
Szymon Sosnowski,
Mateusz Maliszewski,
Mariusz Sobótka,
Jędrzej Szyplewski,
Jakub Binerowski,
Jakub Łukowski, Paweł Dombrowski,
Bruno Nalaskowski,
Paweł Becker,
Kacper Wróblewski,
Łukasz Janicki,
Miłosz Gawarkiewicz

Serdecznie gratulujemy!!!




Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 80 z 534