Aktualności
Światowy Dzień Ziemi
28.03.2019.

Informujemy, że w ramach obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole organizowany jest konkurs na plakat związany z tą tematyką.
Hasło kampanii tegorocznych obchodów to OCHRONA ZAGROŻONYCH GATUNKÓW.
Plakaty wykonane dowolną techniką w formacie minimum A3 prosimy składać do pani Kamińskiej (sala 32) lub pani Dąbrowskiej (sala 47) w terminie do 15 kwietnia 2019.

Image
 
XVIII Rajd Pieszy "Szlakiem Mikołaja Kopernika" i XX Rajd Pieszy "Powitanie Wiosny"
23.03.2019.
23 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Rajdzie Pieszym "Szlakiem Mikołaja Kopernika" i XX Rajdzie Pieszym "Powitanie Wiosny". Organizatorem było SKKT "PIECHUR" przy SP 15 Oddział PTTK Grudziądz oraz Urząd Miejski w Grudziądzu.

Aleksandra Majka i Natalia Malinowska z klasy I TAM zajęły II miejsce w konkursie wiedzy o Mikołaju Koperniku.Czytaj całość
 
STOP MOWIE NIENAWIŚCI
22.03.2019.
W dniu 22.03.2019r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w marszu STOP MOWIE NIENAWIŚCI zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Grudziądza.

Celem marszu było ciągłe wdrażanie w życie niepodważalnego faktu, że każdemu człowiekowi należy się szacunek bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, orientację seksualną, poglądy polityczne i pochodzenie społeczne.

W marszu wzięły udział delegacje ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Grudziądzu. Każda ze szkół przygotowała transparent  i postulaty które zostały wygłoszone podczas spotkania na Rynku Głównym przez młodzież.
Czytaj całość
 
XLV OMSA
22.03.2019.

W naszej szkole odbyło się 45. Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne, w którym uczniowie z całej Polski mieli okazję zaprezentować swoje referaty, badania i konstrukcje astronomiczne.

Szczególnie wyróżnionych było 8 prac, z czego nasz uczeń Jan Sobiecki z 4TM zajął 4 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
fot. Piotr Bilski (pomorska.pl)
 
Rajd Pieszy "Pamięci gen. Tadeusza "Bora" Komorowskiego"
16.03.2019.
16 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Rajdzie Pieszym "Pamięci gen. Tadeusza "Bora" Komorowskiego", zorganizowanym przez SKKT - PTTK przy Gimnazjum nr 7 oraz Oddział PTTK Grudziądz.

Daniel Długosz i Mateusz Pławiński z klasy III aTinf zajęli I miejsce w konkursie wiedzy.


Czytaj całość
 
Stypendia dla prymusów "Elektryka"
16.03.2019.
W dniu 14 marca br. kolejny już raz Energa-Operator S.A. w Toruniu zaprosiła do swojej siedziby

najlepszych uczniów w pionie Technikum Elektrycznego. Pan Dyrektor Jacek Kowalski w imieniu

firmy wręczył uroczyście dokumenty związane z ufundowaniem stypendium dla prymusów "Elektryka".

 
Zaszczytu tego dostąpili:

Adam Łepak z kl. 4Tel

Marcin Orzechowski z kl. 4Tel

Kamil Dorszewski z kl. 3Te

Mateusz Paluch z kl. 3Te

Robert Kawalec z kl. 2Te

 
GDK'19: Kwiaty i chleb pod Kopernikiem
14.03.2019.Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii Oddział w Grudziądzu zaprasza
21 marca (CZWARTEK) o godz. 11:55 na Plac Miłośników Astronomii w Grudziądzu.

W Grudziądzkim Dniu Mikołaja Kopernika Ekonomisty nastąpi uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem Wielkiego Astronoma przez przedstawicieli grudziądzkich placówek oświatowych, kulturalnych oraz miłośników astronomii. Dzień ten upamiętnia wizytę Mikołaja Kopernika jako ekonomisty w Grudziądzu.

Po ceremonii złożenia kwiatów, około godz. 12:15 uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu poczęstują zgromadzonych chlebem przygotowanym przez nich według receptury z czasów Kopernika (AKCJA pod kryptonimem: "Na Święto Kopernika Chleb z Gastronomika").

ZAPRASZAMY!

Czytaj całość
 
Nakrętki dla Oskarka!
13.03.2019.

Akcja będzie trwać nieprzerwanie cały rok szkolny. Do akcji może włączyć się każdy uczeń naszej szkoły. Zachęcamy naszych uczniów do rozpropagowania akcji w swoim środowisku, do włączenia w tę szczytną akcję swojej rodziny i znajomych. Zebrane nakrętki można przynosić do nauczyciela wychowania fizycznego Pani Moniki Bartoszek."Robiąc tak niewiele, możesz zrobić tak wiele! To nic nie kosztuje
a potrzebującym ratuje życie."


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 64 z 455