Licealiada miejska w piłkę koszykową chłopców |
26.01.2023. |
Kolejny sukces naszych sportowców!!! W dniach 23.01-24.01.2023, w hali sportowej IV LO odbyła się Licealiada miejska w piłkę koszykową. Drużyna naszej szkoły pokonała zespoły ZSE, II LO oraz ZSR. W finale po zaciętej walce do ostatniej sekundy, uległa drużynie IV LO, zajmując II miejsce i w-ce mistrzostwo miasta. 🏆🏆🏆 Gratulujemy dobrego wyniku. Skład drużyny:
Dawid Buler Bartłomiej Szumiński Mariusz Sobótka Fabian Miler Marceli Granica Filip Tracz Sebastian Zapalski Tomasz Tabor Mateusz Sobczak
Opiekun: Tomir Żukotyński
|
Czytaj całość
|
|
Dzień Patronów Szkoły Jana i Jędrzeja Śniadeckich |
25.01.2023. |
23.01.2023r. w auli szkolnej odbył się konkurs wiedzy o patronach naszej szkoły – Janie i Jędrzeju Śniadeckich, przygotowany przez I. Nykazę.
Konkurs odbywał się w 2 turach. Część główna poprzedzona została informacjami na temat życia i działalności wybitnych polskich naukowców, przeplatana występami wokalnymi uczniów naszej szkoły, przygotowanymi przez G. Cybulskiego.
11 klas, które wzięły udział w 1 turze konkursu, po zakończonej uroczystości udały się do kina na polski film, pt.”Śubuk”.
Zwycięzcami 1 części zostały następujące klasy:
1 miejsce – 2 Tel
2 miejsce - 3 TAP
3 miejsce – 1 TP
Zwycięzcami 2 części zostały następujące klasy:
1 miejsce – 1a Ti
2 miejsce - 3 Tel
3 miejsce - 2bTi
Po skończonym konkursie, rozpoczął się Pokaz Talentów, w którym uczniowie prezentowali swoje zdolności wokalne, gry na pianinie, żonglerskie, chemiczne oraz plastyczne.
Zwycięzcy to:
1 miejsce – najzdolniejsi wokaliści/ raperzy – Aleksandra Domachowska / Filip Zaklikowski
2 miejsce – pianiści – Ziemowit Chmielewski / Artur Thom
3 miejsce – Kacper Olszewski – rap
Nagroda specjalna w postaci wystawy w naszej szkole – Jessika Wysocka – talent plastyczny – szkice.
|
Czytaj całość
|
|
Planetarium / WOŚP pod gwiazdami + koncert |
25.01.2023. |
Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii oraz Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Grudziądzu zapraszają na "Kosmiczny Finał WOŚP 2023" do grudziądzkiego planetarium.
PROGRAM
=> 29 stycznia (NIEDZIELA) - WOŚP w Planetarium
Na wszystkie imprezy WSTĘP: 10 pln lub więcej - datek do puszki WOŚP Obowiązkowa REZERWACJA przez e-mail:
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
10:00 - seans w Planetarium - "Odległe Światy" (poszukiwanie życia na innych planetach) 11:00 - seans w Planetarium - niespodzianka oraz aktualny obraz nieba 12:00 - seans w Planetarium - "Nasz Wszechświat" oraz aktualny obraz nieba 13:00 - seans w Planetarium - "Polowanie na ciemną materię" oraz aktualny obraz nieba 10:30 - "Kosmiczne dźwięki" - warsztaty muzyczne dla dzieci w sali kinowej 11:30 - "Kosmiczne dźwięki" - warsztaty muzyczne dla dzieci w sali kinowej 12:30 - "Kosmiczne dźwięki" - warsztaty muzyczne dla dzieci w sali kinowej
Wszystkie zajęcia w ramach kosmicznego WOŚP poprowadzą autorzy projektu VOICES OF THE COSMOS: Rafał Iwański, Wojciech Zięba, Sebastian Soberski.
Na wszystkie imprezy WOŚP - WSTĘP: 10 pln lub więcej - datek do puszki WOŚP Obowiązkowa REZERWACJA przez e-mail:
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
---------------------------------------------- KONCERT
=> 29 stycznia (NIEDZIELA), godz. 17:00 Koncert muzyki elektroakustycznej pod kopułą Planetarium. Wystąpi Rafał Iwański znany z projektu VOICES OF THE COSMOS. Muzyce będą towarzyszyły obrazy wyświetlane cyfrowo na kopule.
WSTĘP: 10 pln (lub więcej) na WOŚP Obowiązkowa REZERWACJA przez e-mail:
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
|
|
XVI Lokalna Impreza na Orientację Ekotona 2023 na rzecz WOŚP |
21.01.2023. |
21 stycznia 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Lokalnej Imprezie na Orientację EKOTONA 2023. Wpisowe z zawodów zostanie przekazane na rzecz WOŚP.
Bazą imprezy był Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych przy ul.Czarnieckiego 9 w Grudziądzu. Uczniowie z naszej szkoły startowali w dwóch kategoriach ze względu na stopień zaawansowania: TT - trasa niezaawansowana i TP - trasa początkująca poruszając się po Parku Miejskim w Grudziądzu.
Osoby biorące udział w zawodach:
Artur Kempa z klasy II TAM w kategorii TT zajął I miejsce.
Lena Klonecka z klasy I TA, Maciej Żukowski z klasy II TP i Kamil Zielewski z klasy III bTinf. w kategorii TP zajęli II miejsce.
Dominik Dziatkiewicz z klasy III TM w kategorii TP zajął III miejsce.
Jan Wiak z klasy IV bTinf.(5) i Remigiusz Szewczyk z klasy IV aTinf.(5) w kategorii TP.
Opiekun: Monika Bartoszek
|
Czytaj całość
|
|
Licealiada piłki siatkowej chłopców |
20.01.2023. |
W dniu 17-19 stycznia odbyła się Licealiada piłki siatkowej chłopców.
Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce pokonując ZSGH 2:0,
III LO 2:0 i ZSM 2:0.
Mistrzostwo Miasta Grudziądza zdobyło II LO.
Opiekun zespołu: Tomasz Szwaba
|
Czytaj całość
|
|
Półfinały Licealiady Wojewódzkiej w piłce ręcznej chłopców |
20.01.2023. |
Dnia 19 stycznia 2023 r. w Brodnicy odbyły się zawody półfinałowe Licealiady wojewódzkiej w piłce ręcznej chłopców szkół średnich. Zespól naszej szkoły rywalizował z drużynami Radziejowa oraz Brodnicy o prawo gry w finale wojewódzkim w Bydgoszczy.
Po emocjonującej grze nasi zawodnicy wywalczyli I miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyniki meczów: ZST Grudziądz - LO Radziejów 16 9
LO Brodnica - ZST Grudziądz 18 27
Skład zwycięskiego zespołu: Dombrowski Paweł, Gawrylenko Marcel, Gesek Dawid, Grabowski Hubert, Janicki Łukasz, Jarzyński Oliwier, Lipowicz Michał, Mews Kacper, Płochacki Michał, Sobótka Mariusz, Trzaskowski Szymon, Zabielski Sebastian, Zieliński Filip.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w finale.
Opiekun zespołu: Ryszard Bancewicz
|
Czytaj całość
|
|
17.01.2023. |
Technikum w ZST im. J.J. Śniadeckich w Grudziądzu zostało sklasyfikowane na 355. miejscu w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2023.
W najnowszym rankingu Perspektyw nasza szkoła zajęła 14. miejsce w województwie
i 2. w Grudziądzu wśród techników.
W rankingu ogólnopolskim zajęliśmy 355. miejsce i uzyskaliśmy tytuł "Brązowej Szkoły".
W rankingu maturalnym uplasowaliśmy się na wysokim 117. miejscu w Polsce, najwyższym wśród grudziądzkich techników.
Decyzją Kapituły Rankingu ustalone zostały następujące kryteria i ich wagi: - sukcesy w olimpiadach 20% - matura – przedmioty obowiązkowe 20% - matura – przedmioty dodatkowe 30% - wyniki egzaminów zawodowych 30%
|
|
16.01.2023. |
Spotkanie z rodzicami
w dniu 19 stycznia 2023r.
(czwartek)
Wychowawcy
klas spotykają się z rodzicami o godzinie 1600 w wyznaczonych
salach.
Klasa
|
Wychowawca
|
Sala
|
1aTi
|
Grzegorz Cybulski
|
38
|
1bTi
|
Iwona Sadowska
|
55
|
1cTi
|
Olga Chrzanowska
|
53
|
1TP
|
Sławomir Thom
|
50
|
1TM
|
Dariusz Charzyński
|
49
|
1TRE
|
Katarzyna
Markiewicz
|
41
|
1TAn
|
Małgorzata Domowicz
|
40
|
1Tel
|
Adam Marks
|
56
|
2aTi
|
Damian Stanio
|
47
|
2bTi
|
Tomasz Szwaba
|
54
|
2TP
|
Ryszard Bancewicz
|
34
|
2TM
|
Marcin Leeb
|
52
|
2TEe
|
Dorota Iwańska
|
66
|
2TAM
|
Iwona Nykaza
|
57
|
3aTI
|
Dominik Augustyniak
|
25
|
3bTI
|
Piotr Balcerzak
|
20
|
3TAP
|
Arleta Karwowska
|
36 - godz. 17.00
|
3Tel
|
Tomir Żukotyński
|
58
|
3TM
|
Marcin Jabłoński
|
48
|
3TEO
|
Artur Kalbarczyk
|
46
|
4aTI(5)
|
Barbara Mańska-Borowska
|
38 – zebranie
w piątek 20.01,
godz. 16.30
|
4bTI(5)
|
Marcin Kowalczyk
|
32
|
4TM(5)
|
Małgorzata
Roszczynialska
|
39
|
4TEe(5)
|
Mirosław Rzymski
|
37
|
4TAM(5)
|
Monika
Rudnicka-Chadaj
|
59
|
|
|
|
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»
|
Pozycje :: 57 - 64 z 852 |