Aktualności
XII Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu
26.03.2012.

W miniony weekend nasz uczeń Mateusz Łukiewski (1Tel) na obywających się w Grudziądzu XII Mistrzostwach Polski w siłowaniu na rękę obronił zeszłoroczny podwójny tytuł Mistrza Polski (na prawą i lewą rękę) w kategorii 55 kg junior. Serdecznie gratulujemy jemu i całej grudziądzkiej ekipie, która dominowała na zawodach oraz życzymy dalszych sukcesów.Kliknij na miniaturkę aby powiększyć

Czytaj całość
 
Konkurs im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej
22.03.2012.
Uczennica Monika Górska z klasy IIIa Tinf zajęła I-sze miejsce w wojewódzkim konkursie "Oni tworzyli naszą historię". Monika napisała pracę zatytułowaną "Listy bez dokładnego adresu".
Wojewódki konkurs im. gen. Brygady prof Elżbiety Zawackiej "Oni tworzyli naszą historię" zorganizował Urząd Marszałkowski. Wpłynęło na niego 135 prac uczniów z całego regionu. Monika wraz z opiekunem odebrała nagrodę pieniężną, natomiast szkoła otrzymała nowy komputer.
Gratulacje!


Kliknij na miniaturkę aby powiększyć

Czytaj całość
 
Kolejne zawody Speedcubingowe w Grudziądzu
22.03.2012.
W przyszłym miesiącu w gmachu Zespołu Szkół Technicznych odbędą już po raz trzeci otwarte zawody speedcubingowe - CUBING SPRING GRUDZIĄDZ.Będziemy gościć zawodników z całej Polski i nie tylko. Swoje przybycie zapowiedział aktualny Mistrz Świata w układaniu kostki Rubika (zwycięzca tegorocznych zawodów w Bangkoku) i rekordzista świata w układaniu kostki jedną ręką, a także szereg innych czołowych zawodników byłych i obecnych mistrzów Polski, Europy i Świata.

Szczególnie trzymamy kciuki za grudziądzkich zawodników, którzy będą walczyć o rekordy Polski i Świata w takich konkurencjach jak Master Magic, Pyraminx czy Multi Blind (układanie wielu kostek z zasłoniętymi oczami), w którym grudziądzanin ma nieoficjalny rekord świata (ułożył 23 kości z pamięci).

Link do oficjalnej strony zawodów >> TU <<
Czytaj całość
 
Puchar Borów Tucholskich "BIELOWSZCZAK 2012"
22.03.2012.
Dnia 17 marca 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pucharze Borów Tucholskich „BIELOWSZCZAK 2012” - zawodach na orientację poświęconych pamięci nadleśniczego Nadleśnictwa Przewodnika Witolda Bielowskiego.    
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 529 - 532 z 532