Aktualności
V Ogólnomiejskie Targi Edukacyjne
21.04.2012.
W dniu 29 marca 2012r. w hali Klubu Sportowego Olimpia przy ulicy Piłsudskiego odbyły się V Ogólnomiejskie Targi Edukacyjne.
Uczniowie szkół gimnazjalnych mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej szkoły. Duże zainteresowanie wśród zwiedzających budził prezentowany na naszym stoisku sprzęt oraz pokazy robotów skonstruowanych przez uczniów.
Stolik przy którym, nasi speedcuberzy prezentowali swoje wysokie umiejętności był otoczony dużą rzeszą zainteresowanych. Każdy gimnazjalista zainteresowany ofertą otrzymał wyczerpującą informację bezpośrednio od nauczycieli, uczniów szkoły i dodatkowo z ulotek, które wręczano odwiedzającym targi.


Kliknij na miniaturkę aby powiększyć


Więcej zdjęć z targów można zobaczyć w galerii.
Czytaj całość
 
XII Rajd Pieszy "Wiosna w przyrodzie"
15.04.2012.
Dnia 14 kwietnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział XII Rajdzie Pieszym „Wiosna  w przyrodzie”. 

Podczas rajdu był przeprowadzony konkurs wiedzy na temat: „Rola lasu w przyrodzie”,  w którym Agnieszka Marchlewska i Aleksandra Dorszewska z klasy III TOś zajęły I miejsce.
Czytaj całość
 
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
04.04.2012.
Mateusz Kuich uczeń III klasy technikum elektrycznego, zwycięzca etapu miejskiego w grupie szkół ponadgimnazjalnych XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" zajął II miejsce w eliminacjach powiatowych.
Etap ten odbył się 31.03.2012 w Świeciu nad Osą.
 
II Lokalna Impreza na Orientację Ekoton 2012
01.04.2012.
Dnia 31 marca 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Lokalnej Imprezie na Orientację Ekotona 2012.    
Czytaj całość
 
XII Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu
26.03.2012.

W miniony weekend nasz uczeń Mateusz Łukiewski (1Tel) na obywających się w Grudziądzu XII Mistrzostwach Polski w siłowaniu na rękę obronił zeszłoroczny podwójny tytuł Mistrza Polski (na prawą i lewą rękę) w kategorii 55 kg junior. Serdecznie gratulujemy jemu i całej grudziądzkiej ekipie, która dominowała na zawodach oraz życzymy dalszych sukcesów.Kliknij na miniaturkę aby powiększyć

Czytaj całość
 
Konkurs im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej
22.03.2012.
Uczennica Monika Górska z klasy IIIa Tinf zajęła I-sze miejsce w wojewódzkim konkursie "Oni tworzyli naszą historię". Monika napisała pracę zatytułowaną "Listy bez dokładnego adresu".
Wojewódki konkurs im. gen. Brygady prof Elżbiety Zawackiej "Oni tworzyli naszą historię" zorganizował Urząd Marszałkowski. Wpłynęło na niego 135 prac uczniów z całego regionu. Monika wraz z opiekunem odebrała nagrodę pieniężną, natomiast szkoła otrzymała nowy komputer.
Gratulacje!


Kliknij na miniaturkę aby powiększyć

Czytaj całość
 
Kolejne zawody Speedcubingowe w Grudziądzu
22.03.2012.
W przyszłym miesiącu w gmachu Zespołu Szkół Technicznych odbędą już po raz trzeci otwarte zawody speedcubingowe - CUBING SPRING GRUDZIĄDZ.Będziemy gościć zawodników z całej Polski i nie tylko. Swoje przybycie zapowiedział aktualny Mistrz Świata w układaniu kostki Rubika (zwycięzca tegorocznych zawodów w Bangkoku) i rekordzista świata w układaniu kostki jedną ręką, a także szereg innych czołowych zawodników byłych i obecnych mistrzów Polski, Europy i Świata.

Szczególnie trzymamy kciuki za grudziądzkich zawodników, którzy będą walczyć o rekordy Polski i Świata w takich konkurencjach jak Master Magic, Pyraminx czy Multi Blind (układanie wielu kostek z zasłoniętymi oczami), w którym grudziądzanin ma nieoficjalny rekord świata (ułożył 23 kości z pamięci).

Link do oficjalnej strony zawodów >> TU <<
Czytaj całość
 
Puchar Borów Tucholskich "BIELOWSZCZAK 2012"
22.03.2012.
Dnia 17 marca 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pucharze Borów Tucholskich „BIELOWSZCZAK 2012” - zawodach na orientację poświęconych pamięci nadleśniczego Nadleśnictwa Przewodnika Witolda Bielowskiego.    
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 513 - 520 z 520