Aktualności
Otrzęsiny klas pierwszych
24.10.2019.


W piątek 25 października 2019r. w auli szkolnej odbędą się otrzęsiny klas I.

Do auli zapraszamy wszystkich uczniów klas I wraz z wychowawcami w wyznaczonych terminach.

Klasy i nauczyciele zaangażowani w organizację otrzęsin oraz zmiany w rozkładzie zajęć:

 

klasa

Wychowawca/

opiekun

Zmiany w rozkładzie zajęć – nauczyciel zastępujący

Godzina 8.50 – klasy I technikum 4-letniego (2 i 3 lekcja)

1a Tinf

T. Aniołowski

2. 2 c TI/1 - P. Orłowski

3. 2 b TI - otrzęsiny

1b Tinf

M. Winnicki

2. 1 b TI - otrzęsiny

3. 4 b TI/2 - I. Nykaza

1TEe

J. Jasiński

2. --------------

3. 1 TAM (5)/1 - A. Mazepa

1 TAn

A. Romanowska

------------------

1 TM

J. Haftka - Cebulska

2. 2 a TI/2 - Z. Wiśniewska - Zięba

3. -----------------

2bTinf - organizator

S. Thom

2. 4 c TI/1 - A. Gazińska

3. 4 c TI/1 - M. Rzymski

Nauczyciele

zasiadający w jury

E. Kamińska

2. 1 T an - otrzęsiny

3. 1 T an - otrzęsiny

M. Krupska

2. 1 T an - otrzęsiny

3. 1 T an - otrzęsiny

A. Kalbarczyk

2. 1 T Ee - otrzęsiny

3. 1 T Ee - otrzęsiny

 

Godzina 11.40 – klasy I technikum 5-letniego (5 i 6 lekcja)

1aTI(5)

P. Balcerzak

5. 1 a TI (5) - otrzęsiny

6. 1 B TI/2 - T. Aniołowski

  1 T An/2 - E. Kamińska

1bTI(5)

M. Kowalczyk

5. 3 b TI/2 - O. Pryk (przen. z lekcji 7)

6. 3 b TI/2 - S. Uziembło

1TEe(5)

M. Rzymski

5. 1 b TI - M. Winnicki

6. 1 T Ee - otrzęsiny

1TAM(5)

M. Rudnicka - Chadaj

5. 1TAM(5) - otrzęsiny

6. 2 c TI/1 - teatr

1TM(5)

Z. Wiśniewska - Zięba

5. 4 b TI - B. Krasińska

6. 4 b TI - B. Krasińska

2bTinf - organizator

S. Thom

5. ------------------

6. -------------------

Nauczyciele

zasiadający w jury

I. Nykaza

5. 1 b TI (5)/1 - R. Bancewicz

6. 3 Tan/2, 3 TM/2, 3 Ee/2 - S. Uziembło

O. Chrzanowska

5. 1 b TI(5)/2 - T. Żukotyński

6. 3 TEe/1 - S. Uziembło

B. Mańska - Borowska

5. 1 T Ee - K. Foligowski

6. 1 b TI (5) - M. Domowicz

 

 

 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
22.10.2019.

W dniu 31.10.2019 r. w Zespole Szkół Technicznych odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Bardzo prosimy o zgłoszenie się osób chętnych do dnia 25.10.2019 r. do opiekuna SU, pani Danuty Maciąg
(maks. 2 osoby z klasy).

Kandydaci do Zarządu SU muszą spełniać następujące warunki :
    a) uczeń nie może mieć nagany Dyrektora Szkoły,
    b) posiadać co najmniej dobrą ocenę zachowania,
    c) kandydat musi mieć akceptację i poparcie wychowawcy klasowego w formie pisemnej.

Kampania wyborcza rozpocznie się 28.10.2019 r. i nie może zakłócać przebiegu zajęć lekcyjnych.

Kandydaci mogą zaprezentować się w następujących formach:
- prezentacja + zdjęcie, format A4 ( wersja papierowa + elektroniczna),
- krótki filmik przedstawiający osobę kandydata.
Dostarczone materiały zostaną przedstawione w poniedziałek. Termin dostarczenia 25.10.2019 r.

Dodatkowo może zostać zorganizowania prezentacja kandydatów w auli Zespołu Szkół Technicznych.
Zapraszamy !!!

Opiekun SU
Danuta Maciąg

 
Olimpiada Informatyczna
20.10.2019.


Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundacja Rozwoju Informatyki oraz Komitet Główny Olimpiady Informatycznej serdecznie zapraszają uczniów do startu w XXVII Olimpiadzie Informatycznej.

Olimpiada przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych uzdolnionych informatycznie i służy rozwijaniu ich wiedzy i umiejętności w zakresie kluczowych kompetencji informatycznych, jakimi są układanie algorytmów i programowanie.
Szczegóły dostępne są na stronie www.oi.edu.pl.

Osoby zainteresowane zgłoszą się do pana Sławomira Thoma lub pana Owidiusza Pryka.

 
Finały wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych
18.10.2019.
Dnia 16.10.2019 w Bydgoszczy odbyły się finały wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych.Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.

Osoby biorące udział w zawodach:

Bartosz Retz,
Tomasz Michalski,
Szymon Sosnowski,
Mateusz Maliszewski,
Mariusz Sobótka,
Jędrzej Szyplewski,
Jakub Binerowski,
Jakub Łukowski, Paweł Dombrowski,
Bruno Nalaskowski,
Paweł Becker,
Kacper Wróblewski,
Łukasz Janicki,
Miłosz Gawarkiewicz

Serdecznie gratulujemy!!!




Czytaj całość
 
Wyniki rekrutacji do programu PO WER
07.10.2019.

Zakończyło się postępowanie rekrutacyjne do przedsięwzięcia "Ochrona środowiska - wyzwanie współczesnej Europy" realizowanego w ramach projektu "Ponadnarodowa Mobilność Uczniów", finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wybrani uczniowie wezmą udział w dwumiesięcznym cyklu zajęć przygotowawczych z podstaw języka włoskiego, zagadnień ochrony środowiska, języka angielskiego branżowego oraz zajęć z pedagogiem.

W dniach 1-7 grudnia 2019, wybrana grupa uczniów weźmie udział w zajęciach w Instytucji Goszczącej, którą jest szkoła I.I.S. Racchetti - Da Vinci miejscowości Crema we Włoszech.

Uczniowie wybrani w procesie rekrutacji to:

1.Michał Jasiek 2TA
2.Natalia Malinowska 2TA
3.Adrian Górski 2TA
4.Sandra Stanulewicz 3TA
5.Kamila Szymanek 3TA
6.Wojciech Masłoń 3TA
7.Julia Janc 3TA
8.Wiktoria Pyła 3TA
9.Damian Kowalski 3aTi
10.Oskar Skrzypiński 3aTi
11.Jakub Janke 3aTi
12.Maciej Kowalski 3bTM
13.Natalia Krywald 2TAM
14.Kacper Dorszewski 3TEe
15.Bogumił Cwyl 3TEe

Lista rezerwowa:
1.Julia Mieczyńska 3bTM
2.Jakub Łukowski 2TA
3.Oliwia Syrek 2TA

 
Wycieczka w Pieniny
06.10.2019.
W dniach 02-10-2019 do 05-10-2019 36 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w wycieczce w Pieniny zorganizowanej przez Biuro Podróży " Iwanti".

Czytaj całość
 
XIX Rajd Pieszy "Szlakiem Wojska Polskiego II RP"
05.10.2019.
5 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX Rajdzie Pieszym "Szlakiem Wojska Polskiego II RP" organizowanym przez SKKT PTTK nr 71 przy Szkole Podstawowej nr 5 w Grudziądzu.

Dominika Müller i Wiktoria Pyła z klasy III Tan zajęły II miejsce w konkursie wiedzy.

Czytaj całość
 
Zebranie rodziców
30.09.2019.


Przydział sal na spotkanie z rodzicami uczniów klas II i III

w dniu 3 października 2019r. (czwartek) o godz. 1630


Wszystkich rodziców zapraszamy od razu na spotkanie

z wychowawcami do wyznaczonych sal.


Klasa

Wychowawca

Sala

2 TAM

Danuta Maciąg

60

2 TM

Dariusz Charzyński

49

2 TEe

Janusz Grabowski

46

2aTinf

Owidiusz Pryk

20

2bTinf

Sławomir Thom

50

2cTinf

Małgorzata Roszczynialska

39

3aTM

Iwona Nykaza

56

3bTM

Katarzyna Markiewicz

41

3a Tinf

Małgorzata Domowicz

47

3b Tinf

Mariola Drozdowska

57

3 TAn

Katarzyna Dąbrowska

34

3 TEe

Joanna Zelmańska

40

 











 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 48 z 498