Aktualności
Akcja charytatywna!
22.04.2017.Akcja będzie trwać nieprzerwanie cały rok szkolny. Do akcji może włączyć się każdy uczeń naszej szkoły. Zachęcamy naszych uczniów do rozpropagowania akcji w swoim środowisku, do włączania w tę szczytną akcję swojej rodziny i znajomych. Zebrane nakrętki można przynosić do nauczyciela wychowania fizycznego Pani Moniki Bartoszek.


"Robiąc tak niewiele, możesz zrobić tak wiele! To nic nie kosztuje a potrzebującym ratuje życie."


 
Obchody 77 rocznicy zbrodni katyńskiej
20.04.2017.
Uczniowie z klasy 3aTInfo pod opieką Barbary Mańskiej- Borowskiej uczestniczyli w obchodach miejskich 77 rocznicy zbrodni katyńskiej. Uroczystości odbywały się 13-04-2017 roku przed Pomnikiem Zbrodni Katyńskiej w Grudziądzu.

 
Obserwacja procesu sądowego
20.04.2017.
W dniu 11-04-2017 roku uczniowie klas pierwszych i drugich pod opieką Barbary Mańskiej-Borowskiej, uczestniczyli w charakterze obserwatorów w procesie sądowym w Sądzie Rejonowym w Grudziądzu w Wydziale Karnym.
 
IV Turniej Informatyczny - wyniki I etapu
19.04.2017.

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu IV Turnieju Informatycznego: [POBIERZ]

II etap Turnieju odbędzie się 23 maja 2017 r. o godz. 14:00  w Zespole Szkół Technicznych.

 
Rada Dzieci i Młodzieży
12.04.2017.

Członkowie Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej zaplanowali cykl 16 spotkań w miastach wojewódzkich, w trakcie których postarają się wspólnie z zaproszonymi gośćmi odpowiedzieć na pytanie: „Jakiej reprezentacji potrzebuje polska młodzież?”.
Do udziału w spotkaniu zapraszają wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią w tej sprawie.

Szczegółowe informacje, w tym harmonogram i zasady zgłoszenia chęci udziału w spotkaniach, znajdują się na stronie Rady Dzieci i Młodzieży na: Facebooku

Ministerstwo Edukacji Narodowej

 
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
10.04.2017.
Dnia 8 kwietnia 2017 roku odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".                   

W eliminacjach powiatowych w grupie Szkół Ponadgimnazjalnych nasza uczennica Natalia Erdmańska z klasy I TAM zajęła I miejsce. Gratulujemy!
 
XVII Rajd Pieszy "Wiosna w przyrodzie"
09.04.2017.
8 kwietnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Rajdzie Pieszym "Wiosna w przyrodzie". Organizatorem było SKKT - PTKK nr 7 przy Szkole Podstawowej nr 5 w Grudziądzu.

Marcin Kołecki z klasy III TM i i Dominik Murawski z  klasy I TM zajęli I miejsce w okolicznościowym konkursie wiedzy.Czytaj całość
 
Nasi stypendyści programu Prymus Pomorza i Kujaw
06.04.2017.
W dniu 4 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy Ia TI Michał Ornacki, Marcin Truszczyński i Kamil Dubilis uczestniczyli w uroczystej konferencji dla najlepszych stypendystów programu Prymus Pomorza i Kujaw.  Konferencja odbyła się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku.
Listy gratulacyjne stypendystom, w imieniu Marszałka Województwa Piotra Całbeckiego, wręczał Członek Zarządu Województwa Sławomir Kopyść w towarzystwie Dyrektor Departamentu Edukacji Domiceli Kopaczewskiej oraz Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego.
Gratulujemy!zdjęcie: Mikołaj Kuras (Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 48 z 476