Aktualności
Rajd Pieszy "Szlakiem Mikołaja Kopernika" i "Powitanie Wiosny"
25.03.2018.
24 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Rajdzie Pieszym  "Szlakiem Mikołaja Kopernika"   i XIX Rajdzie Pieszym "Powitanie Wiosny". Organizatorem było SKKT "PIECHUR" przy SP 15 Oddział PTTK Grudziądz oraz Urząd Miejski w Grudziądzu.

Aleksandra Wiśniewska i Dominika Kółeczko z klasy II TAM zajęły I miejsce w okolicznościowym konkursie wiedzy.Celem rajdu pieszego było uczczenie pobytu Mikołaja Kopernika w mieście, zwrócenie uwagi na ochronę przyrody, czynny wypoczynek na świeżym powietrzu wśród przyjaciół, poznawanie walorów środowiskowych regionu.

Trasa rajdu: Park Miejski -  Lotnisko - Gać - Węgrowo - Las Rudnicki (ok. 10km).

Osoby biorące udział w rajdzie pieszym:

Weronika Górska z klasy III TAeO,
Laura Dmitrowska z klasy III TAeO,
Diana Szpejankowska z klasy I Tan,
Dominik Murawski z klasy II TM,
Karolina Maryniak z klasy II Teo,
Paweł Ciechanowski z klasy IV TME,
Marcin Lewandowski z klasy IV TME.


Opiekun: Monika Bartoszek.