Aktualności
XXXVI Rajd Pieszy "Pamięci gen. Pruszyńskiego"
20.01.2018.
20 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXVI Rajdzie Pieszym "Pamięci gen. Pruszyńskiego". Organizatorem było Wojskowe Koło PTTK "OSeSek" przy Klubie Centrum Szkolenia Logistyki oraz Urząd Miejski w Grudziądzu.

Diana Szpejankowska z klasy I Tan i Dominika Muller z klasy I Tan zajęły I miejsce w konkursie wiedzy.Celem rajdu było uczczenie 98 rocznicy powrotu Grudziądza do Macierzy, spędzenie czasu wolnego wśród przyjaciół turystów.

Trasa rajdu: Klub Centrum Szkolenie Logistyki ul. 6 Marca 1 - Cmentarz Garnizonowy - Nowa Wieś, ul. Parowa do Fortu Tarpno - ul. Poniatowskiego - ul. Legionów - Centrum Szkolenia Logistyki ul. 6 Marca 1. (ok. 10km).

Osoby biorące udział w rajdzie pieszym:

Diana Szpejankowska z klasy I Tan,

Dominika Muller z klasy I Tan,

Jakub Górski z klasy IV TME.

Opiekun: Monika Bartoszek.