Aktualności
XXIX Mistrzostwa CSLog w Marszach na Orientację
24.10.2015.
24 października 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIX Mistrzostwach Centrum Szkolenia Logistyki w Marszach na orientację, organizowanych przez  Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" przy Centrum Szkolenia Logistyki, Oddział PTTK Grudziądz. 

Trzy zespoły reprezentujące naszą szkołę uplasowały się na podium. 

Bazą zawodów była Plaża Miejska nad Jeziorem Rudnickim w Grudziądzu. 
Uczniowie naszej szkoły startowali w kategorii TU - trasa średniozaawansowana i w kategorii TM. Zawodnicy poruszali się po lesie w okolicy plaży Miejskiej. 

Osoby uczestniczące w zawodach:

Patrycja Dzieżyk, Paulina Fieberg i Agata Gończewska z klasy I TAO  w kategorii TM zajęły I miejsce 
i uzyskały 24pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.Filip Chudecki z klasy II TME  w kategorii TU zajał II miejsce i uzyskał 30pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.Jarosław Malinowski z klasy IV Tel w kategorii TU zajał III miejsce i uzyskał 25pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.


Marcin Kołecki z klasy II TM w kategorii TU uzyskał 15pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.

Patryk Jandernal z klasy IV TM w kategorii TU uzyskał 22pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.

Fabian Jarząb i Dominik Nowakowski z klasy I TAO w kategorii TM uzyskali 16pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.


Opiekun: Monika Bartoszek.