Aktualności
XIII Rajd Pieszy "Święto Ziemniaka"
04.10.2015.
3 października 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Rajdzie Pieszym "Święto Ziemniaka" organizowanym przez Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne przy Szkole Podstawowej nr 9 w Grudziądzu.

Natalia Haleta z klasy IV TEEA i Marcin Kołecki z klasy II TM zajęli II miejsce w konkursie wiedzy ekologiczno - przyrodniczej i zdrowego sposobu odżywiania.Celem rajdu była popularyzacja turystyki pieszej, pobudzenie ciekawości w poznawaniu najbliższego otoczenia, aktywne spędzanie czasu wolnego wśród turystów.

Trasa rajdu: Flisak Błonia nad Wisłą - os. Kopernika - os. Strzemięcin - Las Rudnicki - OW DOMPOL (ok.10km)

Osoby uczestniczące w rajdzie pieszym:

Angelika Werra z klasy IV TEEA

Fabian Jarząb z klasy I TAO

Dominik Nowakowski z klasy I TAO

Natalia Chojnacka z klasy II TAEO

Paulina Staniak z klasy II TAEO

Małgorzata Ścibior z klasy II TAEO

Paulina Fieberg z klasy I TAOOpiekun: Monika Bartoszek.