Aktualności
Wycieczka do Czech na zawody minisumo
13.06.2018.


W dniach 8-10 czerwca nasi uczniowie z klasy mechatronicznej i informatycznej przebywali w Czechach. Pierwszego dnia zorganizowana była wizyta studyjna w Fabryce Škoda-Auto w Mlada Boleslav. Zwiedziliśmy tam w pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny, salon z nowymi autami jaki i zapoznaliśmy się z historią firmy w tamtejszym muzeum.

Drugi dzień to wizyta w Centrum Kongresowym w Pradze i eliminacje w zawodach minisumo. Trzeci dzień to również Praga ale już finał minisumo i prezentacja projektów freestyle. Pragę opuściliśmy w doskonałych nastrojach około godziny 20:00 przywożąc około 5:30 do Grudziądza dyplomy i puchary za zajęcie miejsc medalowych.


Kategoria minisumo:
1 miejsce Artur Będziechowski i Jan Sobiecki z klasy 3TM,
3 miejsce Tomasz Szyplewski z klasy 3TM,
4 miejsce Radosław Ciernicki z klasy 3TM,


Kategoria freestyle:
1 miejsce Marcin Truszczyński z klasy 2aTI.


Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy!