Aktualności
Pożegnanie klas maturalnych 2018
30.04.2018.
27 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel, w którym pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie w tym dniu zakończyli kolejny etap swojego życia - ukończyli szkołę ponadgimnazjalną i za chwilę rozpoczną dorosłe życie.Pośród nagrodzonych uczniów  znalazło się dwoje, którzy otrzymali akt wpisania do Złotej Księgi Zespołu Szkół Technicznych. Byli to Julia Smulska i Jakub Trela z klasy IV AeO.


W trakcie uroczystości głos zabrał dyrektor ZST Adam Szewczuk oraz przewodnicząca Rady
Rodziców – p.Ewa Nowakowska.

Nastąpiło również przekazanie sztandaru Zespołu Szkół Technicznych  w ręce nowego Pocztu Sztandarowego.

Sztandar szkoły przekazali:

-Julia Smulska z Klasy IV Technikum Analitycznego
- Piotr Lutostański z klasy IV Technikum Elektrycznego
- Julia Dudalska z klasy III Technikum Mechatronicznego

Sztandar szkoły przejęli:

- Dominika Müller z klasy I Technikum Analitycznego
- Piotr Łakomy  z klasy III Technikum Mechatronicznego
- Wiktoria Pyła z klasy I Technikum Analitycznego