Aktualności
Wycieczka do Gdańska
22.04.2018.
W dniu 11 kwietnia uczniowie klasy II Toe, II TAM i I TEe wybrali się na cały dzień do Gdańska. Trzy godziny błąkali się po Muzeum Drugiej Wojny Światowej (wyszli umęczeni, ale ich ciekawość przewodnik pobudził do tego stopnia, że planują tam wrócić). 

Chwila odpoczynku w autokarze pozwoliła naładować baterie i przystąpić do rywalizacji w grze ulicznej (nowa popularna forma zwiedzania miasta). Młodzi ludzie wcielili się w "rosyjskich szpiegów" i wykonali kilka zadań (zaopatrzeni w plan miasta Gdańska). Po podsumowaniu rywalizacji w grze miejskiej wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zajęli: Patryk Barabaś, Mikołaj Ciszewski, Dawid Liberacki, Katarzyna Marszałek, Karolina Maryniak, Joanna Rogotzka, Mateusz Nowicki z klasy II Toe i Dominika Kółeczko z klasy II TAM. 

II miejsce zajęli: Dominik Czub, Kamil Dorszewski, Mikołaj Kalinowski, Damian Muszyński, Nicolas Szulc, Kacper Ząbek

III miejsce zajęli: Jakub Eckman, Jan Kruczkowski, Jan Kempski, Paweł Szewa, Mikołaj Krzepicki z klasy
II TAM i Jakub Marczak z klasy I TEe.
GRATULUJEMY !!!

W drodze powrotnej radośni (pozornie nie zmęczeni) planowali już kolejną wycieczkę szkolną (może teraz na dwa dni).