Zapraszamy do Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego!
Lista imprez na styczeń i luty znajduje się tutaj:   KLIK

VIII Lokalna Impreza na Orientację Ekotona 2015
24.01.2015.

Dnia 24 stycznia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I rundzie Pucharu Grudziądza w Marszach na Orientację.

Czytaj całość

Zebranie z rodzicami
21.01.2015.

26 stycznia odbędzie się zebranie z rodzicami wg poniższego harmonogramu.
Wszystkich rodziców prosimy o przybycie najpierw do auli, a później do wyznaczonych sal.

XXIV "Zima z kompasem"
18.01.2015.
17 stycznia 2015 roku uczeń naszej szkoły wziął udział w – I rundzie Pucharu Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Marszach na Orientację pod nazwą „ XXIV Zima  z kompasem”.

Patryk Jandernal z klasy III TM w kategorii TU zajął II miejsce i uzyskał pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację.

ZST Złotą Szkołą w rankingu Perspektyw 2015!
14.01.2015.

W najnowszym rankingu Perspektyw nasza szkoła zajęła 1. miejsce w Grudziądzu
oraz 9. miejsce w województwie wśród techników!

W rankingu ogólnopolskim zajęliśmy 95. miejsce i jako jedyna szkoła z Grudziądza
(technika i licea) uzyskaliśmy tytuł "Złotej Szkoły".

W rankingu egzaminów zawodowych uplasowaliśmy się na wysokim 63. miejscu w Polsce.

W rankingu Perspektyw oprócz wyników z egzaminów zawodowych brane są pod uwagę
wyniki z egzaminu maturalnego oraz olimpiad.